Ο Kamil Wisniewski άλλη μια φορά κέρδισε την κατηγορία των 4X4 QUADS ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ RALLY DAKAR

Ο Kamil Wiśniewski άλλη μια φορά κέρδισε την κατηγορία 4×4 quads κατά τη διάρκεια του αγώνα Dakar. Χάρη στη συνεργασία με τον επίσημο πολωνό διανομέα των προϊόντων BRP – η εταιρεία Taurus Sea Power company – έκανε στο quad Can-Am Renegade 850. Κάτι που αισθανόμαστε είναι μόνο η αρχή μιας μακράς συνεργασίας.
1η θέση στο 4×4 quads κατάταξη έδωσε την 6η θέση στην γενική κατάταξη. Ποιο είναι το καλύτερο αποτέλεσμα του Kamil από την αρχή της περιπέτειας του στο Ντακάρ.

στον Kamil πήρε συνολικά 51 ώρες και 35 λεπτά για να οδηγήσει στη γραμμή του τερματισμού του 2019 ράλι Ντακάρ. ο Kamil σε αυτό το έτος Ντακάρ οδήγησε πολύ ομαλά, λεία και πρακτικά από το 4ο στάδιο ήταν πάντα στην πρωτοπορία.

Κρατάμε τα δάχτυλά μας σταυρωτά για περαιτέρω επιτυχίες, επειδή γνωρίζουμε ότι τα σχέδια είναι φιλόδοξα. ακόμα τον συγχαίρουμε και περιμένουμε για περισσότερες λεπτομέρειες .

Αυτή η εγγραφή δημοσιεύτηκε στις Νέα. Bookmark η permalink.